0
0

داستان من

اول از همه سلام به توعرض میکنم دوست عزیزم من عرفان موسوی هستم وخیلی خوشحالم که مشتاق هستی با من و گروه تحقیقاتی عرفان موسوی بیشتر آشنا بشی.

دوست دارم روند شکل گیری این وب سایت و تیم آموزشی رو به صورت داستان برای تو تعریف کنم و میدونم که برای تو خیلی جذاب هست، پس با من همراه باش.
من تحصیلاتم رو در مقطع کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری به پایان رسوندم و در زمینه معماری به دست آورد های بسیار مناسبی رسیدم ولی در یک بازه زمانی از زندگی تصمیم گرفتم که از کشور ایران مهاجرت کنم و به کشور دیگه ای نقل مکان کنم برای ادامه ی زندگی، تصمیم من برای مهاجرت به واقعیت پیوست و این شروع تازه ای برای زندگی من بود و دریچه های تازه ای از دنیا بر روی من باز شد.
اعتقاد من بر این هست که هیچ رویدادی بدون دلیل در زندگی انسان ها رخ نمیده چه خوب و چه بد و این رویداد شروعش برای من تلخ بود ولی بعدها فهمیدم که تلخی این شروع هدایت گر من برای حرکت به سمت بهتر شدن بوده.
این مهاجرت باعث شد بعد های جدیدی از ذهن و زندگی رو درک کنم و به نوعی من رو دور از حاشیه امن هایی که برایم ساخته شده بود کرد و دریچه ی تازه ای از زندگی رو به روی من باز کرد.
این مهاجرت به نوعی بود که فقط یک تلنگر برای من باشه از سمت دنیا و بازه زمانی بسیار زیادی طول نکشید و من مجددا برگشتم به کشور ایران برای یک شروع تازه.
متوجه شدم برای بهتر زندگی کردن باید آموزش ببینم، آموزش هایی که تا به امروز در هیچ جایی ارائه نشده بود
نزد بهترین اساتید موفقیت و بهبود فردی و Nlp و هیپنوتراپی آموزش های بسیار رو دیدم و دوره های بسیاری رو گذرونم و یادگیری این آموزه ها دریچه ی تازه ای برای موفقیت در زندگی چه در روابط فردی و خانوادگی و چه در رشد کسب کار و مدیریت کسب و کار و به دست آوردن پول و دست آورد های مختلف برای من رقم زد.
با دیدن تمام این آموزش های به درکی بسیار جالبی رسیدم ذهن من بهترین دوست و بدترین دوست من هست، چطور؟
تا زمانی که یاد نگرفته بودم که همراه و دوست باهاش باشم من رو در حال رهبری کردن بود و به دیدگاه خودش در حال انتخاب بهترین چیز ها برای من بود.
زمانی که متوجه شدم همراه شدن و دوست شدن باهاش مهم ترین کاری هست که باید انجام بدم و دوست شدن با ذهن خودم باعث موفق شدن من میشه دنیا برای من به کلی تغییر کرد البته روند رسیدن به این نقطه و درک ها، مسیر های بسیار پیچیده و زمان های بسیار زیادی برد تا بلاخره به یک نتیجه کلی رسیدم.
معمار شدن و بودن در زندگی به من یک سری اصول رو یاد داد این که هر زمین ای نقشه های لازم به خودش داره برای زیباتر جلوه پیدا کردن، هر نقشه ای در اون جایگاه های اتاق ها، آشپزخانه، پذیرایی و پنجره، در و کاربری ها مختلف ساختمانی از کتابخانه تا فرودگاه تا رستوران و…. به نوعی باید طراحی بشه که هم زیبا باشه و هم مناسب زمین و نقشه و شخصی که واردش میشه حس و حال خوبی داشته باشه.
حتی نور پردازی، انتخاب رنگ، جنس مصالح و هزار مورد دیگه کنار هم که قرار بگیرن یک ساختمان زیبا و دلنشین ومناسب زندگی از دل این ها ساخته میشه و شکل میگیره و میاد بیرون.
یک ساختمان ساخته شدنش نیاز به به وقت، برنامه ریزی دقیق و زمان بری بسیار زیاد داره تا شکل نهایی به خودش بگیره، ولی ذهن و زندگی ما چطور؟
درک نکرده بودم که نیازمند یادگیری بعد های مختلف هستم تا هرچه بهتر عمل کنم و این کاری بود که باید انجام میشد
بعد از آموزش دیدن ها نزد اساتید بسیار رسالت من بر این شد که اگر چیزی باعث بهتر شدن زندگی من شده و تغییری درون زندگی من به وجود آورده قطعا برای هر کسی بسته به نوع زندگی خودش بسیار مناسب و کاربردی هست و باعث رشد و بهتر شدن زندگیش میشه.
پس تصمیمی گرفتم و نزد یکی از بهترین مربیان کشور جناب آقای محمد پیام بهرامپور دوره تربیت مدرس و طراحی آموزشی رو گذرونم تا هرچه بهتر آموزه های یادگرفته شده رو به بهترین نحو و کاربردی ترین نحوه تحت اختیار شما عزیزان قرار بدم تا هرچه بهتر زندگی عالی برای خودتون بسازید.
ماه عسل این دوره ها وب سایت و تیم آموزشی عرفان موسوی دات کام هست تا بهترین آموزه ها از طریق این رسانه در اختیار شما قرار بگیره و رسالت ما بر این هست که با آموزش صحیح و کاربردی کاری کنیم که انسان ها بهتر زندگی کنند
من به این جمله اعتقاد دارم که موفقیت در زندگی حاصل آموزش دیدن، چطور مدیریت کردن زندگی برای موفق شدن هست و میدونم همه ی شما عزیزان با عمل کردن به این آموزه های به این درک می رسید و مسیر عالی رو برای خودتون رقم میزنید.

در این قسمت با بخشی از تجربیات و رزومه بنده بیشتر آشنا بشید :

-کارشناس نرم افزار های سه بعدی سازی معماری
-کارشناس مهندسی تکنولوژی معماری از دانشگاه حافظ شیراز
-کوچینگ در زمینه رشد شخصی و مهارت های ارتباطی و بیزینس
-دارای مدرک دوره شخصیت شناسی MBTI از موسسه خانه توانگری طوبی
-داری مدرک تیپ شناسی شخصیتی Disc
-راهبر و پژوهشگر رشد و بهبود مهارت های فردی
-نویسنده کتاب چگونه از بزرگ ترین قدرت پنهان شده در مغزمان استفاده کنیم؟
-مدیر و موسس وب سایت erfanmousavi.com
– برگزاری کارگاه هدف گذاری
-داری مدرک Mastery Course از آکادمی MPT اتریش
-دارنده گواهی سخنرانی، تدریس و طراحی آموزشی از مجموعه بیشتر از یک نفر
-گذراندن دوره بلند مدت و فوق حرفه ای مدرسه استادی در دانشکده روانشناسی تهران (192 ساعت)