0
0

جذب رابطه عاطفی با هیپنوتیزم چگونه است؟

1324 بازدید

قطعا در زندگی هر شخص داشتن رابطه عاطفی ایده ال و وجود شخصی که بشه با اون لحظات بسیار عالی رو سپری کرد و رشد کرد یکی از فاکتورهای بسیار مهم هست

اما متاسفانه برای بسیاری از افراد شکل گیری این رابطه به درستی انجام نمیشه و اشخاص عموما وارد روابطی میشوند که بسیار مناسب اونها نیست و جای رشد و پیشرفت برای اونها وجود نداره و با تجربه کردن موقعیت های تلخ از اون روابط خارج میشن.

چه راهکارهایی وجود داره تا ما شخص مورد علاقمون رو در زندگی در کنارمون داشته باشیم؟
امروز در این مقاله راهکارهای بسیار عالی رو با هم بررسی میکنیم تا هرچه بهتر در مسیر جذب رابطه عاطفی مورد علاقه و همسر مورد علاقمون قدم برداریم و بتونیم اون رابطه ایده آل مورد نظرمون رو به زندگی جذب کنیم و بدست بیاریم.

در روابط عاشقانه و جذب رابطه ایده آل صرف نظر از اینکه تمرکز بر روی موارد بسیار مهمی که خواستار وجودشون در زندگی هستیم به عنوان مثال شخصی که داری هوش خوب یا جایگاه شخصیتی و مالی و روحی مناسب هست ما باید توجه کنیم چقدر خود ما این موقعیت ها رو برای خودمون در زندگی فراهم کردیم؟

قطعا انسان هایی که دچار افسردگی و تضعیف روحیه هستن واحساس تنهایی می کنند حتی با وجود جذب یک رابطه خیلی عالی به زندگی خودشون توانایی مدیریت هرچه بهتر اون رابطه رو ندارند و بعد از گذشت مدتی اون رابطه رو از دست میدن و حتی حال اون ها از قبل از بودن در رابطه عاطفی هم بدتر میشه.

نکته بسیار مهم این هست که اول از همه باید بر روی رشد شخصیت و بالا بردن اعتماد به نفس و عزت نفس و همینطور بالا بردن سطح مهارت ها در زمینه های دلخواه دقت کرد و تا جایی که لازم و مناسب هست برای رشد و بهتر شدن برنامه مناسب داشت.

قطعا کمتر انسانی علاقمند به شخصی هست که دارای اعتماد به نفس کم و نداشتن توانایی لازم مدیریت رفتار و احساسات و مهم ترین توانایی کسب پول برای رفع نیاز ها می شود، تسلط بر روی نیاز های مهم زندگی یکی از مواردی هست که باعث جذب و به دست آوردن یک رابطه ایده آل برای شما میشه.

در کنار رسیدن به بهترین درجات رشد شخصی نیاز هست که برای رابطه عاطفی که دلخواه شما هست یک تعریف مشخص در ذهن داشته باشید.

جذب رابطه عاطفیبا هیپنوتیزم

لازم هست که مشخص کنید برای خودتون وجود رابطه عاطفی در زندگی شما قرار هست چه چیزی به شما اضافه کنه ؟

واقعا وجود یک شخص دیگه در زندگی شما قرار هست چه جنبه هایی از جسم و روح شما رو تکامل بده و شما رو به چه مرحله جدیدی وارد کنه؟

قانون کائنات، قانون تکامل هست یعنی کائنات چیزهایی رو در زندگی شما قرار میده که باعث رشد و بهبود بیشتر شما بشه و اون خله هایی که در درون شما وجود داره رو پر کنه تا هرچه بهتر شما رشد پیدا کنید.

پس نیاز هست که هم راستا با کائنات قدم بردارید اول از هم کاملا برای خودت مشخص کن دوست داری فرد مورد علاقت چه ویژگی هایی داشته باشه با جزئیات کامل و بعد از اون کاملا درک کن که رابطه عاطفی رو برای چه چیزی در زندگیت می خواهی و حتما یک هدف مشخص و فایده دار برای شکل گیری این رابطه در نظرت باشه و بعد از اون خود رو آماده مسئولیت پذیری در تمام بعد های رابطه بکن چون یکی از موارد بسیار مهم هست.

مورد بسیار مهمی که وجود دارد برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه شما نسبت به موضوع هست مساله مهم این است که زمانی  که ذهن شما آماده برای پذیرش یک موضوع نباشد اون موضوع رو به درستی درک نمیکنه و ذهن مثل یک کامپیوتر پیچیده نیاز به کد نویسی داره که خوب عمل کنه و این خوب عمل کردن نیاز به ساختن باور های جدید برای ذهن هست پس شما لازم هست که حتما در مسیر خواسته ای که دارید ذهنتون رو مجدد برنامه ریزی کنید تا هر چه عالی تر بتونید این خواسته رو جذب و مدیریت کنید.

هیپنوتیزم یکی از مواردی هست که به بهترین حالت ذهن شما رو آماده برای دریافت هر برنامه تازه ای میکنه، کار کرد مهمی که وجود داره این هست ذهن شما به دلیل ارتباطات گذشته و حتی ناکامی هایی که در روابط عاطفی قبلی داشته دچار بعضی از ترس ها و کم بینی ها شده و این ترس وکم بینی مانع عملکرد دوباره و بهتر شما در زمینه رابطه عاطفی میشه.

نیاز هست که دوباره ذهن تو برنامه ریزی بشه با هیپنوتیزم و تمرکز تو از روی ترس ها، خود کم بینی ها و… برداشته بشه و با اعتماد به نفس بیشتر قدم در جذب رابطه عاطفی ایده آلت بزاری و این روخوب هست که بدونی قانون جذب تمرکزش روی توجه ای است که تو به موضوعات داری پس هر چقدر توجه ذهنت محدود به تفکرات ناپسند و گذشته باشه و خودت رو برای آینده آماده نکنی دچار دوگانگی هستی در روابط هات.

نیاز هست که بر ترس هایی که داری و تفکرات اشتباهی که برای تو به وجو آمده تسلط پیدا کنی هر چقدر بیشتر برای تو مشخص باشه که دلیل اصلی به وجود آمدن اتفاقات تلخ گذشته بر چی هست تسلط عالی تری برای بهتر عمل کردن در موقعیت های مشابه برای تو به وجود میاد.

زمانی که بر روی باورهات و خودت کار کنی به وسیله خود هیپنوتیزم و روز به روز در مسیر رشد قدم برداری مطمئنا بهترین شریک عاطفی و بهترین رابطه عاطفی رو جذب میکنی و از زندگی بهترین لذت رو  میبری.

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://erfanmousavi.com/?p=1344
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
عرفان موسوی
اعتقادم بر این هست آموزش یکی از ارکان اصلی دنیا هست و انسان ها برای بهتر زندگی کردن نیاز به آموزش دیدن دارند رسالت من هم بر این هست اگر یادگرفتم بهتر زندگی کنم این رو به انسان ها دیگه هم آموزش بدم تا دنیا جای بهتری برای زندگی شود
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد جذب رابطه عاطفی با هیپنوتیزم چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.